CHAOS – KOZMOS

-

 
Výstava súčasného umenia ,maľba, socha

26.11.2009 – 15. 04.2010

Kurátori výstav: PhDr. Dagmar Srnenská CSc, Mgr. Jelena Janušicová, PCSc. Maša Najmušina 

Sme presiaknutý protichodnými salami, každá y nich by s ľahkosťouroztrhla svet, kebybola jediná.Tieto sily sú snahou k poriadku a slobode.Vyvažujúc jedna druhú, udržiavajú náš svet v staverovnováhy, alebo jednoduchšie v stave života.Svet žije zväzom štruktúry slobodného letu. Kozmu a Chaosu.

M. Najmušina, kurátorka výstavy Chaos-Kozmos

Výstava Chaos-Kozmos, spoločná výstava 30-tich slovenaských a 30-tich ruských autorov sa ako umelecký projekt súčastného umenia realizoval v úzkej spolupráci so Slovenskou výtvarnou úniou a Tvorivým zväzom umelcov Ruska. aj vďaka finančnej  podpore ministerstva kuôtúry SR.

Obsahovo zahŕňala veľmi široké spektrum myšlienok a ideí, tak ako samotné univerzum. Výstava bola čiastočne roztrieštená –umelecké diela niektorých autorov sa inštalovali oddelene od seba, aj keď sa vzájomne dopĺňali, použitými temnými farbami, disharmonious objektov. A Harmónia univerza- druhá časť výstavy  sa dosiahla samotným obsahom obrazov, čistými líniami, minimalistickým poňatím niektorých diel, zobrazovania krajiny, detskými motívmi.


Počet obrázkov v galérii (15)
späť na zoznam galérií
<< na začiatok  < predošlá    1    nasledujúca >  na koniec >>

Naši partneri

Aircraftgallery.eu http://tshr.msk.ru/ http://mkrf.ru/ http://en.rah.ru/ http://www.antiterunity.org/ http://www.adc.edb.sk http://www.svu.sk http://www.mmoma.ru/ http://www.vnukovo.ru/ http://wwww.aeroflot.ru/ http://www.vankb.ru/ http://www.spetsneftegaz.ru/ Aircraftgallery.eu culturalprofiles.net

Novinky

22.06.2016-22.07.2016 JUN 22, na strane človeka JUN 22, na strane človeka...