Medzinárodná konferencia

-

 

V priebehu  8 a 9 októbra 2013 sa v priestoroch administratívnej budovy AIRCRAFT building uskutoční  medzinárodná konferencia zameraná na rozvoj a upevnenie podnikateľských a ekonomických vzťahov medzi Slovenskou republikou a jedným z jeho najvýznamnejších partnertnerov v oblasti exportu/imoprtu tovarov a technológií - Ruskou federáciou.

Organizátorom Medzinárodnej konferencie  "PODNIKANIE - ÚSPECH" je Spoločnosť slovensko-ruského priateľstva prezidentom ktorej je Dr.t.sc. Victor A. Parkhimovich, Slovensko-ruská podnikateľská rada a Východoeurópsky podnikateľský klub.

Konferencia je organizovaná s podporou: ministerstva financií SR, ministerstva hospodárstva SR a Vnešekonombank (Ruská federácia).  Na otvorení podujatia vystúpia minister hospodárstva SR Tomáš Malatinský, minister financíí SR Peter Kažimír, predseda Vlády SR pre Investície Ľubomír Vážny a Jeho Excelencia Pavel Kuznecov, veľvyslanec Ruskej federácie na SlovenskuPREZENTÁCIA A PROGRAM MEDZINÁRODNEJ KONFERENCIE "PODNIKANIE-ÚSPECH":


 Počet obrázkov v galérii (1)
späť na zoznam galérií
<< na začiatok  < predošlá    1    nasledujúca >  na koniec >>

Naši partneri

Aircraftgallery.eu http://tshr.msk.ru/ http://mkrf.ru/ http://en.rah.ru/ http://www.antiterunity.org/ http://www.adc.edb.sk http://www.svu.sk http://www.mmoma.ru/ http://www.vnukovo.ru/ http://wwww.aeroflot.ru/ http://www.vankb.ru/ http://www.spetsneftegaz.ru/ Aircraftgallery.eu culturalprofiles.net

Novinky

22.06.2016-22.07.2016 JUN 22, na strane človeka JUN 22, na strane človeka...