Otvorenie stálej expozície obrazov Konstantina Khudyakova

-

 S hrdosťou oznamujeme, že od 02.05.2013 sprístupňujeme v priestoroch AIRCRAFT gallery stálu expozíciu diel ruského umelca Konstantina Khudyakova "Oko Anjela"
Výstavu diel prezidenta Konstantina Khudyakova  s názvom "Oko Anjela"  po návrate z výstavy V metopole Ukrainy v Kyjevskej galérii "Duchovné poklady Ukrajiny" sa rozhodlo vedenie galéire rozšíriť o veľkorozmerné plátno - obraz "Anjel priletel tretí raz" a diela znovu vystaviť už ako stálu expozíciu. Vďaka kvalite a objeme diela Konstantina Khudyakova si osobitne ceníme túto udalosť, nakoľko jeho diela sa nachádzajú v poredných galériách Ruska: Tretiakovskej galérii, Ruskom múzeu v Sankt. Peterburgu, Múzeu śúčasnného umenia vo Viedni, Fonde ruského umenia v USA a ďalších. Práca Konstantina Khudyakova pokrýva bez prestávky obdobie posledných 4 desaťročí, tvorí aj v súčasnosti.  Za posledných 10 rokov viacej času venuje pedagogickej činnosti a práci na pôde Ruskej akadémie umenia a Tvorivom zväze umelcov, ktorého je prezidentom.


Počet obrázkov v galérii (6)
späť na zoznam galérií
<< na začiatok  < predošlá    1    nasledujúca >  na koniec >>

Naši partneri

Aircraftgallery.eu http://tshr.msk.ru/ http://mkrf.ru/ http://en.rah.ru/ http://www.antiterunity.org/ http://www.adc.edb.sk http://www.svu.sk http://www.mmoma.ru/ http://www.vnukovo.ru/ http://wwww.aeroflot.ru/ http://www.vankb.ru/ http://www.spetsneftegaz.ru/ Aircraftgallery.eu culturalprofiles.net

Novinky

22.06.2016-22.07.2016 JUN 22, na strane človeka JUN 22, na strane človeka...