Tlačová správa - medz. fórum XENOFÓBIA

-

  Vážení priatelia!

Dovoľujeme si vás srdečne pozvať na medzinárodné fórum, zamerané na osvetlenie principiálnych príčin vzniku a sledovanie podmienok živnej pôdy pre vznik jednej z najťažších "civilizačných chorôb" - xenofóbie a ľudskej neznášanlivosti.

Fórum sa uskutočňuje dňa 28.03.2013 v Kieve v galéii "Duchovné cenoosti Ukrajiny" pod organizátorskou taktokou Medzinárodného antiterroristického fóra (mimovládna organizácia nesúca štatút člena Rady Európy), Európskym Centrom Výtvarných Umení v Bratislave, Celosvetovej akadémie vied a komplexnej bezpečnosti a Moskovskou štátnou umelecko-priemyselnou akadémiou Stroganova .  V úlohe spoluorganizátorov je nevyhnutné spomenúť Moskovskú štátnu umelecko - priemyselno Akadémiu Stroganova, Hlavné oddelenie kultúry Kievskej administratívnej oblasti, federálny týždenník "Rossijskie vesti" a ďalší.
Pri príležitosti uskutočnenia fóra budú mať návštevníci galérie možnosť zúčastniť sa slávnostnej vernisáže výstavy unikátneho ruského umelca, prezidenta Tvorivého zväzu umelcov Ruska, zaslúžilého umelca Ruskej federácie Konstantina Khudyakova - OKO ANJELA.
stava, ktorá momentálne prebieha v galerijných priestoroch Európskeho Centra Výtvarných Umení v Bratislave a bude rozšírená o najaktuálnejšiu tvorbu  - veľkoformátovú počítačovú grafiku vytvorenú K.Khudyakovom v r.2013.

V prípade záujmu o účasť na medzinárodnom fóre a slávnostnom otvorení výstavy, Vám v spolupráci s hlavným organizátorom môžeme zabezpečiť potrebné cestovné náležitosti, transfer a ubytovanie. Finančné výdavky spojené s cestou a ubytovaní znáša návštevník. 


Počet obrázkov v galérii (2)
späť na zoznam galérií
<< na začiatok  < predošlá    1    nasledujúca >  na koniec >>

Naši partneri

Aircraftgallery.eu http://tshr.msk.ru/ http://mkrf.ru/ http://en.rah.ru/ http://www.antiterunity.org/ http://www.adc.edb.sk http://www.svu.sk http://www.mmoma.ru/ http://www.vnukovo.ru/ http://wwww.aeroflot.ru/ http://www.vankb.ru/ http://www.spetsneftegaz.ru/ Aircraftgallery.eu culturalprofiles.net

Novinky

22.06.2016-22.07.2016 JUN 22, na strane človeka JUN 22, na strane človeka...